Behram Zeytinyağı

Abonelik Paketleri

İstediğiniz lezzetleri seçin. Yıllık zeytinyağı ihtiyacınızı belirleyin. Sizin için üretelim ve yağınız bittikçe evinize yollayalım.
Özel tankınıza aktarın. Taze kalsın, kolayca şişesine aktarın, evde yer kaplamasın. Tüm yemeklerde sürekli taze ve lezzetli zeytinyağı kullanın.

Yıllık ihtiyaç: Sağlık için yıllık zeytinyağı ihtiyacınız kişi başı 10-15 litredir.
Vahşi: Aroması baskındır. Çiğ olarak ve tüm yemeklerde iyi sonuç verir.
Sakin: Aroması hafiftir. Salataların ve yemeklerin kendi aromalarını ortaya çıkartır.
Özel kullanım seti: 5 litrelik mini çelik tank tazelik ve şişelere kolay aktarım içindir. Abone olurken bir kere satın alırsınız. Günlük kullanım şişeleri ve doğal mantar tıpalar ücretsiz olarak tank ile beraber verilir.Deneme Paketi

farkı hissetmek için

5 Litre

Hemen 5L teslimat

Behram Teneke

500 TL

Başlangıç Paketi

2 kişilik aile

20 Litre

Üç ayda bir 5L teslimat

Behram Mini Tank Behram Şise

2000 TL

Küçük Aile Paketi

3-5 kişilik aile

30 Litre

İki ayda bir 5L teslimat

Behram Mini Tank Behram Şise

3000 TL

Büyük Aile Paketi

6-7 kişilik aile

60 Litre

Her ay 5L teslimat

Behram Mini Tank Behram Şise

6000 TL

Özel Paket

ihtiyacınızı siz belirleyin

  Litre

Behram Mini Tank Behram Şise

---

Fiyatlarımıza teslimat ve KDV dahildir.Abonelik Avantajları

Her sezon yıllık ihtiyacınızı size özel üreterek sürekli taze zeytinyağı kullanmanızı ve yıl içinde artan fiyatlardan etkilenmemenizi sağlıyoruz.

Yağlarınız damak tadınıza göre size özel sıkılır ve sizin adınıza taze olarak saklanır. Kullanımınıza göre 5 litrelik partiler halinde adresinize teslim edilir. Böylece yağlar evinizde yer kaplamaz ve daha taze kalır. 

Ayrıca sisteme katılanlar için bir de kullanım seti geliştirdik. 5 litrelik tank ve özel şişelerden oluşan bu sette Portekizden getirttiğimiz doğal mantar tıpalar ve zeytinyağı için tasarlanmış dar boyunlu, kavraması kolay şişeler yer almaktadır.

Mini çelik tankı İtalya’dan abonelerimiz için özel getirtiyoruz. Yağınızı taze olarak saklamak ve günlük kullanım şişelerine kolayca aktarmak için ideal bir yöntemdir. 

Kulanım seti için sadece ilk abone olurken bir kez ödeme yapacaksınız. Daha sonra sadece zeytinyağlarının bedelini ödeyeceksiniz. Ömür boyu bu tankı kullanacaksınız.


Kullanım Seti

Behram Kullanım Seti