İYİ BLOG

YENİ NESİL ZEYTİNYAĞI DENEYİMLERİ

İyi hayat... İyi zeytinyağı... İyi fikir!

İyi hayat... İyi zeytinyağı!

İyi zeytinyağı bir yatırımdır.

İyi zeytinyağı ağız tadınızı, güzelliğinizi ve sağlığınızı bir arada destekler. İyi zeytinyağı Erken hasat (Lezzetli), Soğuk sıkım (vitamini bol) ve Taze olmalıdır.

İyi zeytinyağı düzenli kullanılırsa daha faydalıdır.

Lütfen her yemekte iyi zeytinyağı kullanın. Yaşam kalitenizi artırması için iyi zeytinyağı düzenli kullanılmalıdır. Vücudunuzdaki hücrelerin %90'ı üç ay içinde kendini tamamen yenilemektedir. İyi zeytinyağında bulunan vitamin ve mineraller hücrelerinizin temel besin kaynağıdır.

İyi zeytinyağını tesadüflere bırakmayın.

Türkiyede nitelikli zeytinyağına ulaşmanın en garantili yolu ön siparişle özel üretimdir. İyi zeytinyağını tesadüflere bırakmak istemeyen bilinçli tüketiciler peşinde koşarak kendi zeytinyağlarını ürettirir ve evde saklarlar. Şimdi bu işi biz sizin adınıza yapıyoruz.

Yüksek kalitede zeytinyağına kolayca ulaşmanız ve her zaman taze kullanabilmeniz için abonelik sistemini geliştirdik. Kuzey Ege'nin en değerli zeytinliklerinden damak tadınıza en uygun zeytinyağını üretiyoruz. Taze taze saklıyor, parti parti yolluyoruz. Düzenli olarak iyi zeytinyağı kullanabilmenizi garanti altına alıyoruz.

Sipariş vermek için tıklayınız.

Bir arkadaşınızı davet etmek için tıklayınız.

İyi zeytinyağı... Kaliteli kalori...

Dengeli beslenmek için iyi zeytinyağı

Yaşasın! Meğerse formda kalmak için aç kalmaya gerek yokmuş. Ketojenik beslenme yeni bir dönemi başlattı.

Yapılan son araştırmalar kaliteli yağların dengeli beslenme konusundaki önemini bir kez daha gün yüzüne çıkardı. Ama metabolizmamıza yeni bir alışkanlığı öğretmemiz gerekli. Çünkü vücudumuz öncelikli enerji kaynağı olarak karbonhidratları kullanmaya eğilimli.

Ketojenik beslenme vücudu eğitiyor

Karbonhidratlar vücuda metabolizmanın yakma hızından daha fazla, hızlı ve kolay enerji veriyor. Bu enerjiyi ürettiğiniz hızda kullanamadığınız için fazla kaloriler kilo olarak vücutta kalıyor. Ayrıca karbonhidratlar enerjiye çevrilirken tehlikeli yan ürünler ortaya çıkıyor. Şeker ve glikoz gibi.

Son yıllarda yükselen trend Ketojenik Beslenme aslında vücudumuza karbonhidrat yerine daha kaliteli enerji kaynağı olan yağları kullanmayı öğreten bir yöntem. Ketojenik beslenme ile ilgili daha detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

İyi zeytinyağının önemi

Kaliteli yağların, mesela saf zeytinyağının enerjiye çevrimi metabolizmanın enerjiyi tüketme hızından daha yavaş. Bu nedenle iyi yağ formda kalmanızı sağlıyor. Kalorisi daha yüksek ama enerjiyi vücuda çok daha dengeli sunduğu için metabolizmayı yormuyor. Vücuda kaliteli enerji sunuyor. Üstelik vitamin ve fenol zengini erken hasat ve soğuk sıkım, taze zeytinyağı ile aldığınız kalorinin kalitesini de artırıyorsunuz. Yararlı vitaminler kolayca alınıyor. Ağız tadınız artıyor.

Düzenli kullanın

Dengeli beslenmek için iyi zeytinyağını düzenli olarak her yemekte kullanmalısınız. Günlük zeytinyağı ihtiyacınız metabolizmaya göre yaklaşık 25-40gr arası değişiyor. Bu da yıllık kişi başı 12-15 kg iyi zeytinyağı demek.

Abonelik sistemimiz iyi zeytinyağına düzenli olarak ulaşmanızı garanti altına almak için kurgulandı.

Yeni abone olmak veya yeni hasat zamanına (Ekim ayına) kadar eksik iyi zeytinyağı ihtiyacınızı tamamlamak için burayı tıklayabilirsiniz.

Leziz yemekler ve iyi zeytinyağı

Leziz yemekler

İyi zeytinyağı leziz yemekler yapmanın ilk şartıdır. Çünkü iyi zeytinyağı güçlü bir gövdeye sahiptir. Yemekteki tüm aromaları harmanlayarak tek ve güçlü bir lezzet olarak algılanmalarını sağlar. İyi zeytinyağı tanımı kişiden kişiye değişebilir ama ilk şart TAZE olmasıdır.

Leziz yemek nasıl yapılır?

Taze ve damak tadınıza uygun bir zeytinyağı ile yaptığınız yemekleri yeni bir beste yapmaya benzetebilirsiniz. İyi zeytinyağı bir orkestra şefi gibi yemeğin lezzetini artıran aromaları yönetir ve kendi doğal aromalarıyla leziz yemeği zenginleştirir. Aromaların yoğunluğuna ve içeriğine göre zeytinyağınızın yemeklere katacağı derinlik farklı olacaktır. Meyvemsi aromaların yemeğe kattığı lezzet ile çiçeksi aromaların yemeğe kattığı lezzet farklıdır

İyi zeytinyağı nasıl seçilir?

Leziz yemek için ilk şart taze bir zeytinyağıdır. Taze zeytinyağı bir yaşından genç olmalıdır. Zeytinyağının içindeki lezzet aromaları uçucudur. Taze zeytinyağını garantiye almak için zeytinyağınızı sağlıklı koşullarda saklamalısınız. Sağlıklı zeytinyağı saklamak için tıklayınız.

Leziz yemek için ikinci şart damak tadınıza uygun zeytinyağını bulmaktır. Türkiyede pek az üretici lezzet odaklı üretim yapmaktadır. Damağınıza uygun lezzeti seçmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Leziz yemekleri içinizdeki sanatçı yapar. Bu nedenle formüllerle veya tariflerle iyi yemek yapılmaz. İçinizden geldiği gibi doğaçlama davranarak leziz yemek yapılabilir.

Doğal olun... Sevdiğiniz insanlar için yapın... İyi zeytinyağı kullanın.

Lezzet kendiliğinden ortaya çıkar. Afiyet olsun.

Taze bir hediye...

ücretsiz behram şişesi.

Taze bir zeytinyağı hediyelerin en güzelidir...

Pek çok insan taze zeytinyağının ne kadar muhteşem lezzete sahip olduğunu bilmiyor. Türkiyede zeytinyağının tüketiciye ulaşma süresi ortalama 8 ay.

Tüm abonelerimize istedikleri kadar behram şişesini ücretsiz gönderiyoruz.

Tanklarından taze taze doldurup zeytinyağlarını arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar.

Daha fazla bilgi veya sipariş için tıklayınız!

Sağlıklı, Mutlu yıllar dileriz!

Sık sorulan sorular

Keşke sadece dileyerek Sağlık ve Mutluluğa ulaşabilsek.

Biz dilemekten biraz daha fazlasını yapıyoruz. 365 gün boyunca taze (vitamini bol, fenolleri kaybolmamış) zeytinyağı kullanabilmenizi sağlayan bir abonelik sistemini yönetiyoruz.

Zeytinyağı Önleyici Tıbbın en çok güvendiği yiyeceklerden birisi. Önleyici tıp önümüzdeki yıllara damgasını vuracak yeni bir kavram. Yaşam ve yemek alışkanlıklarımızı değiştirerek hastalıkların oluşmasını önlemeye odaklanıyor.

Zeytinyağı bu yaklaşımda güvenebileceğimiz en önemli yiyecek. Kaynağını araştırıp saflığından emin olabileceğimiz, tazeliğini kendi burnumuzla test edebileceğimiz bir yiyecek.

Her tükettiğimizin peşinde koşamayız ama bağışıklık sistemimizi güçlendirerek olası risklere karşı kendimizi saf ve taze zeytinyağı ile garantiye alabiliriz.

Zeytinyağı ile ilgili merak edilen tüm soru ve cevapları bir araya topladık. İncelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Mutlu yıllar.

Abonelere özel fiyatlarla son hafta...

keyifli zeytinyağı

Abonelere özel indirimli fiyat uygulaması bu hafta sona erecektir. Lütfen yıllık ihtiyacınızın tamamını şimdi sipariş giriniz.

Zeytinyağının hayatınıza keyif katması için üç koşulun bir araya gelmesi gerekir:

1. Tazelik: Polifenolleri kaybolmamış, vitamini bol zeytinyağı.

2. Lezzet kontrolü: Mutfaktaki yaratıcılığınızı artıran damak tadınıza uygun zeytinyağı.

3. Ekonomi: Daha az kullanarak daha doygun lezzetler elde etmenizi sağlayan yoğun zeytinyağı.

Abonelik sistemi bu üç koşulu bir arada sunabilen tek sistemdir.

Behram ; Çok erken hasat + Çok soğuk sıkım formülüyle elde edilen, litresinde iki kat zeytin bulunan bir zeytinyağıdır. Zeytinyağınız yıl boyunca taze olarak saklanmakta ve ihtiyacınız doğrultusunda size küçük partiler halinde gönderilmektedir. Teslimat tarihlerini hesap sayfanızdan istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Yıllık ihtiyacınızın tamamını alabilmeniz için her yıl kısa bir süre boyunca uyguladığımız indirimli fiyatlar bu hafta sonu artacaktır.

Lütfen yıllık ihtiyacınızın tamamını şimdi sipariş olarak giriniz. Sipariş vermek için tıklayınız.

Daha soğuk... Daha lezzetli!

zeytini bol zeytinyağı

Soğuk sıkım ama ne kadar soğuk? Asıl soru bu. Daha soğuk daha lezzetli demektir.

Zeytin soğuk sever. Soğuk sıkımda bir litre zeytinyağı elde etmek için daha fazla zeytin kullanırsınız ve çok daha yoğun bir zeytinyağı elde edersiniz.

Litresindeki zeytin yoğunluğu arttıkça zeytinyağının lezzeti de artar. Lezzet zaten vitamin ve fenollerin kanıtıdır.

Yoğun bir zeytinyağı aynı zamanda ekonomiktir. Çok daha az zeytinyağı kullanarak zengin lezzet derinliği yakalarsınız. Mutfaktan çıkan yemeklerin nefasetini arttırdığı için dışarda yeme ihtiyacı azalır.

Lütfen yıllık ihtiyacınızın tamamını şimdi alınız. Yıl içinde hem fiyatlar artar, hem de aynı lezzeti bulmak zorlaşır.

Zeytinyağınızı yıl boyu taze olarak saklıyoruz ve parti parti evinize yolluyoruz. Teslimat tarihlerini hesap sayfanızdan ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Sipariş vermek için tıklayınız.

Artık teslimat tarihlerinizi değiştirebilirsiniz...

teslimat kontrolü

Kontrol sizde:

Her gün taze zeytinyağı kullanabilmeniz için akıllı bir yazılım kullanıyoruz. Geçmiş tüketim trendleriniz izleniyor ve size özel teslimat tarihleri otomatik belirleniyor. Böylece zeytinyağlarınız daha taze saklanıyor, evinizde yer kaplamıyor, bir sonraki sezona kadar bitiyor ve yeni sezonu yakalayabiliyorsunuz.

Bu tarihleri zaman zaman değiştirmek istediğinizi farkettik. Uzun süren tatiller veya sezon başında biraz zeytinyağınızın kalması gibi sebeplerle daha ileri veya daha erken tarihlerde teslimat gerekebiliyor.

Bu nedenle yazılımı güncelledik. Artık teslimat tarihlerinizi kendiniz hesap sayfanızdan değiştirebilirsiniz. Sipariş girdikten sonra size gelen onay mailinde otomatik gönderim tarihlerinizi göreceksiniz. Hesap sayfanıza giderek bu tarihleri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Kullanıcı dostu ve ekonomik:

Zeytinyağlarınızın gönderimlerine bu hafta sonu başlanıyor. Abonelerimiz için belirlediğimiz indirimli fiyatlar devam ediyor. Abonelik sistemi hem kullanıcı dostu hem de ekonomik bir sistemdir. Sizin için ürettiğimiz yağların içinde daha fazla zeytin bulunmaktadır. Normal yağlarda 5-8 kg zeytin yer alırken soğuk sıkım özel yağların litresindeki zeytin yoğunluğu 10-12 kg'dır. Daha az zeytinyağı kullanarak daha doygun lezzet hissi elde edersiniz.

Lütfen yıllık zeytinyağı ihtiyacınızın tamamını şimdi sipariş olarak giriniz. Yıl içinde aynı lezzeti bulmak zorlaşıyor ve bu kalitedeki zeytinyağının fiyatı yükseliyor.

Sipariş vermek için tıklayınız.

Vahşi zeytinyağımız hazır...

yıllık ihtiyacınızı sipariş verebilirsiniz.

Vahşi lezzetimizi zorlu testlerden geçirdik. Domates, Yumurta, Salatalık, Beyaz peynir... Aklınıza gelebilecek her şeyle denedik. Kahvaltıya katılan herkesten tam not aldı.

Biraz dinlendirip filtreden geçirdikten sonra bir kaç gün içinde gönderimlere başlayacağız. Sipariş veren herkese teşekkür ederiz.

Bu zeytinyağının tarladan sofraya macerasını izlemek isterseniz sizin için bir dakikalık kısa bir klip hazırladık. İzlemek için tıklayınız.

Henüz yıllık ihtiyacını sipariş verememiş abonelerimiz kısa süre için indirimli fiyatlardan yararlanarak sipariş girebilirler.

Şimdi yeni siparişinizi girmek için tıklayınız.

Sürpriz lezzetler...

yıllık taze zyağı ihtiyacınız...

Bakalım bu sene doğa ana bize ne sürprizler hazırlamış. On gün içinde göreceğiz.

Bu yıl Kuzey Ege'de, Ayvalık, Burhaniye yakınlarında çok orijinal bir bölgede hasat yapacağız. Yıl boyunca bol güneş aldığı için zeytinlerin içi vitamin dolu. Yağmur da yıllardır hiç olmadığı gibi tam zamanında yağdığı için gizemli lezzetler ortaya çıkacak. Üstüne üstlük bölgede envai çeşit meyve ve sebze yetişiyor. Reyhanlar... Şeftaliler... Cevizler... Bademler... Yıl boyunca meyve ve sebzelerle sarmaş dolaş büyüdüğü için buradaki zeytinler benzersiz. Bize içlerinde sakladıkları bütün sırları kıvamlı ve lezzetli bir zeytinyağı olarak verecekler. Heyecanla bekliyoruz.

Sadece abonelerimiz için özel üretim yapıyoruz. Yüksek kalitede (litresinde daha fazla zeytin barındıran) zeytinyağının fiyatı yıl içinde hızla artmaktadır. Bu artışlardan etkilenmemek için lütfen yıllık ihtiyacınızın tamamını şimdi alınız.

Geçen sene ne kadar zeytinyağı kullandığınızı hesabınıza girerek görebilirsiniz. Hesabınıza gitmek için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.