Behram Zeytinyağı

İyi zeytinyağı
bir yatırımdır...

Sipariş Verin

Behram Zeytinyağı

Sağlıklı çünkü taze

Zeytinyağı en çok tazeyken sağlığınız üzerinde olumlu etkilere sahiptir.

Zeytin meyvesinden tamamen doğal yöntemlerle elde edilen zeytinyağının içindeki vitamin ve fenoller uçucudur. Serin ortamlarda, hava ile temas etmeden korunmalı ve bir yıl içinde tüketilmelidir.

Yıllık ihtiyacınızı özel korumalı tanklarda taze olarak saklıyoruz ve tüketim trendlerinize göre istediğiniz zaman teslim ediyoruz. Bir yıl içinde tüketmenizi, ertesi hasat döneminde tekrar sipariş vererek her zaman taze zeytinyağı kullanmanızı  sağlıyoruz.

İhtiyaç Hesaplama

Behram Zeytinyağı

Lezzetli çünkü erken hasat

Zeytin taneleri genç ve diriyken içindeki fenoller daha yoğundur.

Beğendiğiniz lezzetlere ulaşmak için her sene farklı zeytinliklerden erken hasat yapıyoruz. Kuzey Ege’nin en değerli zeytinliklerini buluyoruz, elle toplanan zeytinleri hiç bekletmeden sıkıyoruz ve damak zevkinize hitap eden iki ayrı lezzeti - Behram Vahşi® ve Behram Sakin® - her yıl size garanti ediyoruz.  Bölgenin zeytine sevdalı, bol ödüllü üreticileri ile çalışıyoruz ve seneden seneye lezzet dalgalanmaları yaşamamanızı sağlıyoruz.

Her bir lezzeti kaynağına kadar takip edebileceğiniz bir kimlik kartı gönderiyoruz. Bu kartlarla Türkiyede ilk defa zeytinyağınızın kesin olarak ne zaman sıkıldığını görebilmenizi sağlıyoruz.

Kimlik kartları

Behram Zeytinyağı
Behram Zeytinyağı

Vitamini bol çünkü soğuk sıkım

Zeytin tanelerinin içindeki vitamin ve fenoller uçucudur. Bu nedenle soğuk sıkım yapmak ve daha fazla zeytin kullanmak gerekir. Böylece zeytin tanelerindeki saflık ve nefaset aynen korunur.

Soğuk sıkım zeytinyağı litresinde daha fazla zeytin olan yoğun bir yağdır ve verimlidir. Daha az kullanarak daha derin lezzetler elde etmenizi sağlar.

Türkiye'de ilk defa zeytinyağınızı, litresinde ne kadar zeytin kullanıldığını gösteren kimlik kartlarıyla birlikte yolluyoruz.

İyi zeytinyağı rehberi

Sipariş Verin