Behram Zeytinyağı

İyi zeytinyağını garantiye alın...

Sipariş Verin

Behram Zeytinyağı

Neden İyi fikir

İyi zeytinyağının hayatınızı iyileştirmesi için taze ve lezzetli olması ve düzenli kullanılması gereklidir. Behram abonelik sistemi, peşinde koşmadan her sene iyi zeytinyağını garantiye almanızı sağlayan tek sistemdir.

İyi zeytinyağı üretmek zahmetli ve yüksek maliyetlidir. Abonelik sistemi ön siparişle iyi zeytinyağını garantiye almanın tek yoludur.

Behram Zeytinyağı

Nasıl yapıyoruz

Behram her yeni sezonda taze zeytinyağı sipariş etmenizi sağlar. Dünyaca ünlü  Kuzey Ege bölgesinin en kaliteli zeytinliklerinden elle toplanarak üretilen Türkiye'nin en kaliteli zeytinyağını - hem erken hasat, hem soğuk sıkım - damak tadınıza göre yıllık ihtiyacınız kadar hazırlar. Yıl boyu taze saklayarak parti parti evinize teslim eder. Zeytinyağınızı hesabınızdan online takip edebilir ve  teslimat tarihlerini ve adreslerini yönetebilirsiniz. 

Behram, yaşam keyfinizi artırmak için kurulmuştur. Taze ve lezzetli zeytinyağına her zaman kolayca ulaşabilmenizi sağlar.

Behram Zeytinyağı
Behram Zeytinyağı

Aboneliğin faydaları

Her gün taze zeytinyağı kullanın

İyi zeytinyağı ile ilgili en önemli sorun taze saklamaktır. Çünkü iyi zeytinyağının içindeki vitamin ve fenoller uçucudur. Isı ve ışık olmayan ortamlarda özenle korunursa çok daha faydalı olurlar. Behram abonelik sistemi ile zeytinyağınız yıl boyu ideal ortamlarda taze olarak saklanır. Evinizde yer kaplamaz. Nefasetini kaybetmez. Parti parti yollanır ve sezon başına kadar bitireceğiniz kadar üretilir. Her yeni sezonda taze sipariş girerek her gün taze zeytinyağı kullanmanız garanti altına alınır.

Kimlik kartı ile zeytinliğe kadar izleyin

Zeytinyağınızın hikayesini zeytinliğe kadar takip edebilirsiniz. Nerede ne zaman sıkılmış, litresinde ne kadar zeytin kullanılmış, asit derecesi nedir, üretim izinleri ve zeytinliklerin sahibi veya bakımlarını yapan sorumlu kişi kim vs. Kimlik kartları kullandığınız iyi zeytinyağının gerçekten iyi olduğu konusunda kendinizi emin ve güvende hissetmenizi sağlar.

Peşinde koşmadan iyi zeytinyağınızı garantileyin

İyi zeytinyağı genellikle Türkiyede sipariş üzerine sıkılır. Üreticiler alıcısı garanti değilse bu kalitede bir zeytinyağını üretmezler. Çünkü iyi zeytinyağı için gerekli hem erken hasat, hem soğuk sıkım metodlar için daha fazla zeytin kullanmak ve dolayısıyla daha fazla para bağlamak gerekir. Biz sadece abonelerimiz için özel üretim yaparak sezon başında iyi zeytinyağını garanti altına alırız. Taze saklarız. Tüketim trendlerinize göre evinizde yer kaplamayan 5 litrelik gönderiler halinde adresinize teslim ederiz.

Kalıcı değişim için düzenli kullanın

İyi zeytinyağının mucizevi etkilerinden faydalanabilmek için düzenli kullanılması gerekir. Vücudumuzdaki hücrelerin neredeyse tamamı üç ay içinde tamamen kendini yenilemektedir. Abonelik sistemi peşinde koşmadan iyi zeytinyağına ulaşmanızın ve düzenli iyi zeytinyağı kullanmanızın  en garantili yoludur.

Damak tadınıza uygun zeytinyağı kullanın

İyi zeytinyağı mutfaktaki imzanızdır. Çünkü zeytinyağı güçlü gövdesiyle yemeklerin içindeki malzemeleri birbiriyle harmanlayarak bir orkestra şefi gibi aromaları yönetir. Damakta tek ve güçlü bir etki bırakmalarını sağlar. İyi zeytinyağı dünyanın en ünlü şeflerinin gizli kahramanıdır.

Behram abonelik sisteminin en önemli ayrıcalığı size her sene beğendiğiniz, damak tadınıza en uygun lezzeti garanti etmesidir. Gurmelerin her sene peşinde koştuğu özel lezzetleri sizin için üretir. Damak tadınızı tesadüflere bırakmamanızı sağlar.

Zeytinyağınızın kontrolünü elinize alın

Zeytinyağınız yeni hasata kadar bitirebileceğiniz şekilde 5lt’lik partiler halinde teslim edilir. Hesap sayfanızdan her an ne kadar yağınız kaldığını takip edebilir teslimat tarihlerini ve adreslerini değiştirebilirsiniz.

Fiyat artışlarından etkilenmeyin

Az miktarda üretilen bu kalitede zeytinyağları taze saklama maliyetleri ve enflasyon nedeniyle yıl içinde hızla pahalanır. Yaklaşık %4-6 aylık fiyat artışı hemen her sene yaşanmaktadır. Zaten bu fiyat farkını göze alsanız bile kaliteli iyi zeytinyağı bulmak için epey uğraşmanız gerekir. Biz sezon başında sadece abonelerimiz için üretim yaptığımız için bu kalitedeki bir yağı nispeten ekonomik fiyatlarla sunabiliyoruz. Ayrıca abonelerimizin ihtiyacından biraz daha fazla üretim yaparak yıl içinde sisteme katılmak isteyen 50-70 yeni aboneyi kabul edebiliyoruz. Ama sezon başında sipariş verip ödemesini yapanlar tabiiki yıl boyunca çok daha uygun fiyatlardan iyi zeytinyağı kullanmış oluyor.

Özel kullanım seti ile hayatınızı kolaylaştırın

Her gün taze zeytinyağı kullanmanızı garanti altına almak için bir kullanım seti geliştirdik. Zeytinyağınızı daha iyi korumanızı ve daha kolay kullanmanızı sağlar. Bir kere alırsınız. Ömür boyu kullanırsınız. Setiniz özel çelik tank, şişeler ve doğal mantardan oluşmaktadır.

Özel Behram Tankı: Her lezzet için bir tank almanızı öneriyoruz. İtalyadan getirttiğimiz özel çelik tanklar zeytinyağınızın taze kalmasını ve günlük kullanım şişelerine kolayca aktarmanızı sağlar.

Özel Behram Şişesi:  Tank alanlara günlük kullanım şişeleri ücretsiz verilir. 500 ve 250ml’lik özel behram şişeleri İtalya’da üretilmiştir. Uzun boynu aromaların uçmasını engeller. Bombeli yapısı daha kolay kavramanızı sağlar. Mini gaga sayesinde zeytinyağınızı daha kontrollü dökebilirsiniz. İçindeki yağın lezzetini gösteren güneş amblemleri karışıklığı önler.

Özel Behram Tıpası:  Her şişe ile beraber tamamen doğal koruma sağlayan özel tıpası da ücretsiz olarak verilir. Zeytinyağının tazeliğini garanti eder. Sadece Portekizde yetişen özel bir ağaçtan elde edilen tıpa tamamen doğal mantardan imal edilmiştir. Sentetik kokuları engeller, zeytinyağınızın aromasını ve tazeliğini korur.

Sipariş Verin