Behram Zeytinyağı

Behram Zeytinyağı Abonelik Sözleşmesi

“siparişi tamamla” butonuna basarak Behram abonelik sistemine katılmayı ve aşağıda yer alan koşulları kabul ediyorsunuz.

Hizmetlerin tanımı:

 1. Bu abonelik sözleşmesiyle Behram, ödemesini tam ve eksiksiz yapmış olmanız koşuluyla seçtiğiniz lezzetlerde ve miktarlarda saf zeytinyağını sizin adınıza sıktırmak, tüm bir yıl boyunca taze olarak saklamak ve talep ettiğiniz miktarlarda adresinize teslim etmekle yükümlüdür.
 2. Müşteri, teslim edilen zeytinyağını çelik tankının arkasında belirtilen koşullarda saklamalıdır. Bu koşullara uyulmadan saklanan zeytinyağlarıyla ilgili Behram bir sorumluluk üstlenmez.
 3. Müşteri sezon başında siparişini verdiği lezzetleri yıl ortasında değiştiremez.
 4. Parası ödenmemiş siparişlerin garantisi yoktur.

Çelik tankların mülkiyeti:

 1. Zeytinyağı tankları Behram tescilli markasının sahibi Forum Gıda Turizm A.Ş. tarafından sadece aboneler için ithal edilmektedir.
 2. Tankların satış bedeli, sipariş tutarının içinde yer almaktadır.
 3. Tankların amacı zeytinyağınızı taze tutmak ve özel musluğu ile pratik olarak günlük kullanma şişelerine aktarmanızı sağlamaktır.
 4. Tank yılda bir kez  kargo bedeli müşteri tarafından karşılanmak koşuluyla daha büyük veya daha küçük tanklarla değiştirilebilir.
 5. Tanklara başka marka bir zeytinyağı konulamaz.

Uyuşmazlık

 1. İşbu üyelik Sözleşmesine ilişkin her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez(Sultanahmet) Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Yürürlük

 1. Sipariş formunu doldurup, formun altında bulunan "sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum" alanını onaylayıp "siparişi tamamla" butonu tıklandığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
 2. Bu sözleşmeyi onaylayarak müşteri, Behram /Forum, gıda, turizm sanayi ve ticaret a.ş. tarafından ürünler, hizmetler, aktiviteler organizasyon ve kampanyalar hakkında link ve yönlendirmeleri, tanıtımları, haberleri ve reklamları da içerebilen bilgilendirme ve duyuru amaçlı gönderilecek tüm e-news, bülten ve cep telefonu mesajı benzeri dijital iletişime izin verdiğini kabul ve beyan etmiştir. Bu onay ile müşteri tüm ulaşım bilgilerinin telefon numaraları, faks, posta ve e posta adreslerinin Behram /Forum, gıda, turizm sanayi ve ticaret a.ş. tarafından kendisine ulaşmak için kullanılmasına yasal düzenleme kapsamında ticari iletişim ve ticari elektronik ileti gerçekleştirebilmesine izin vermektedir.