Behram Zeytinyağı

Hakkımızda

İyi zeytinyağı hayatı güzelleştirir.

Zeytinyağının hayatınızı zenginleştirmesini hedefliyoruz. Yüksek kalitede saf zeytinyağına uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Özenli üreticileri destekliyor, kaliteli zeytinler üretmeleri için gelirlerini arttırmaya çalışıyoruz. Bunun için zeytinyağlarını üreticiden tüketiciye direkt ulaştırıyoruz.

Behram isminin anlamı:
Lezzetli zeytinyağı için zeytinlerin uzun mesafelere taşınmaması ve hemen sıkılması gerekir. İsmimiz; Kuzey Ege’nin en kaliteli zeytinliklerinin tam ortasında, hepsine yakın mesafede yer alan Behramkale köyünden gelmektedir. Logomuz: keyifli ve uzun bir hayatı simgelemektedir. Sonsuzluktan gelir, sonsuzluğa gider.

Behram’ın kurucusu:
Behram zeytinyağı abonelik sistemi Emre Soylu tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Emre Soylu: Bir marka mimarı ve zeytinyağı gönüllüsüdür. İtalyan uzmanların verdiği ONAOO* eğitimlerine katılmış, uluslararası akreditasyona sahip bir zeytinyağı degustatörüdür.10 yıldır zeytinyağı üretimi ve pazarlamasıyla uğraşmaktadır. Kuzey Ege’nin en kaliteli zeytin üreticileriyle elele vererek zeytinyağının hayata daha fazla değer katması için çalışmaktadır.

* ONAOO - Organizzazione Nazionale Assaggiatori Olio di Oliva (The National Organization of Olive Oil Tasters).