Behram Zeytinyağı

Sağlıklı çünkü taze...

Saf ve taze zeytinyağı sağlığınız üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Zeytinyağınızı özel çelik tankında saklamanızı ve yıl boyunca sürekli taze zeytinyağı kullanmanızı sağlıyoruz.

Zeytinyağınızdan tüm yıl boyunca aynı keyfi almanız için özel bir kullanım seti oluşturduk:

Özel Behram Tankı:
Her lezzet için bir tank almanızı öneriyoruz. İtalyadan getirttiğimiz özel çelik tanklar zeytinyağınızın taze kalmasını ve günlük kullanım şişelerine kolayca aktarmanızı sağlar. Tankı sadece ilk abone olurken bir kez satın alacaksınız.

Özel Behram Şişesi:
Tank alanlara günlük kullanım şişeleri ücretsiz verilir. 500 ve 250ml’lik özel behram şişeleri İtalya’da üretilmiştir. Uzun boynu aromaların uçmasını engeller. Bombeli yapısı daha kolay kavramanızı sağlar. Mini gaga sayesinde zeytinyağınızı daha kontrollü dökebilirsiniz. İçindeki yağın lezzetini gösteren güneş amblemleri karışıklığı önler.

Özel Behram Tıpası:
Her şişe ile beraber tamamen doğal koruma sağlayan özel tıpası da ücretsiz olarak verilir. Zeytinyağının tazeliğini garanti eder. Sadece Portekizde yetişen özel bir ağaçtan elde edilen tıpa tamamen doğal mantardan imal edilmiştir. Sentetik kokuları engeller, zeytinyağınızın aromasını ve tazeliğini korur.


Behram Zeytinyağı Tankı