X

İyi Zeytinyağı Rehberi’ni ücretsiz indirmek için e-mail lütfen.

Behram Zeytinyağı

Behram Zeytinyağı Yeni Sezon

388

Aktif Abone

İyi hayat…
İyi zeytinyağı…
İyi fikir!

Yeni nesil zeytinyağı deneyimi

Sipariş Verin

İyi zeytinyağı bir yatırımdır. Tesadüflere bırakmayın!

İyi zeytinyağı mutfaktaki imzanızdır. Ağız tadınızı, formunuzu ve sağlığınızı bir arada "iyi"leştirir.

Yüksek kalitede zeytinyağı ön siparişle üretilmektedir. Abonelik sistemi iyi zeytinyağına kolayca ulaşmanın en garantili yoludur.

Yıllık ihtiyacınızı size özel üretiyoruz. Taze taze saklıyor, parti parti yolluyoruz.

Behram Zeytinyağı

Lezzetli zeytinyağını nasıl üretiyoruz?

Erken hasat: Zeytin taneleri gençken içindeki yağ tanecikleri lezzetinin doruğundadır. Hedeflediğimiz lezzetlere en uygun zeytinleri elle topluyoruz, hiç bekletmeden bir kaç saat içinde sıkıyoruz.

Soğuk sıkım: Mümkün olan en soğuk sıkımı yaparak vitamin ve fenollerin neredeyse hiç kayıp olmadan yağa geçmesini sağlıyoruz.

Kuzey Ege: Toskana’dan sonra dünyanın en kaliteli zeytinyağı Kuzey Ege’den elde edilmektedir. Kaz dağlarının benzersiz iklimi, bölgenin en başarılı, bol ödüllü üreticileri ve modern teknikleri birleştirerek dünyanın en nitelikli zeytinyağlarını üretiyoruz.

Dengeli beslenme için yıllık zeytinyağı ihtiyacınızı hesaplayın.

İhtiyaç Hesaplama

Behram Zeytinyağı
Behram Zeytinyağı

Fiyat-Kalite optimizasyonu

Lezzetli ve vitamini bol zeytinyağı elde etmek için %50-60 daha fazla zeytin kullanmak gerekir. Ne kadar erken hasat yapıldığına ve ne kadar soğuk sıkım yapıldığına göre de bu oranlar değişir.

İlk bakışta maliyetli gibi görünse de yüksek kalitede nitelikli zeytinyağı daha ekonomiktir. Çünkü konsantre yapısı nedeniyle daha az kullanarak daha derin lezzetler elde etmenizi sağlamaktadır.

Üretim tekniklerinin fiyata olan etkisini inceleyin.

Fiyat Analizi

Behram Zeytinyağı

Ağız tadınıza en uygun zeytinyağı lezzeti hangisi?

İyi zeytinyağı yemeklerin orkestra şefidir. Güçlü gövdesiyle yemekte kullandığınız malzemelerin özgün aromalarını harmanlayarak uyumlu ve güçlü tek bir nota olarak duyumsanmalarını sağlar. Mutfakta yaratıcılığınızı ve yemeklerin lezzeti üzerindeki kontrolünüzü artırır.

Herkesin damak tadı farklıdır. Ağız tadınıza uygun lezzeti seçerek zeytinyağının hayatınıza kattığı keyfi artırabilirsiniz. Yemek zeytinyağı uyumunu kullanarak sebze ve meyvelerin içinde gizli muhteşem lezzetleri ortaya çıkarmak için Behram Vahşi ve Behram Sakin lezzetlerinin ikisinden de faydalanabilirsiniz.

Behram Zeytinyağı

Sipariş Verin

kullananlar ne diyor?